11 Eylül 2013 #2007091

Digiturk Faturam Belirtilenden Yüksek Geliyor!

Geçen sene defalarca kez abone olmam için arandım. Uzun yıllardır kafamda olan bir şeydi ve abone olmak istedim. Bana söylenen 18 ay taahhüt karşılığında 5 büyük maçları+ 1 yıl HD + 2 keyif paketi: ( Lig başlayana kadar da 12 TL ) 49 TL. Ben özellikle toplam ne kadar ödeyeceğimi sorduğumda 49 TL dendi, bende kabul ettim. Üyeliği başladı ilk olarak yayının 6-7 saniye geç gelme sorunu başladı. Karşıdaki kahveden gol sesi geliyor benim ekranda atak yeni başlıyor. Müşteri hizmetleri benim hiçbir alakam olmamasına rağmen servis parası ödemeniz lazım dedi. Neyse onu geçtik. Bu ay fatura geldi, 66 TL. Bu paketin fiyatı 66 TL ama biz o fiyata anlaşmadık. Çeşitli kampanyalarla göz boyamaya çalışıyorlar.

Bülent 127 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi03 Ekim 2013

  Sayın B.A.ile 02.10.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Bülent28 Eylül 2013

  Müşteri Hizmetlerini arayıp sadece benimle yapılan görüşmelerin dinlenmesini 4. kez rica ettim dün. Akşam çözüm merkezi aradı aynı şeyleri anlattım.Not edildi ve bana güya geri dönülecek. Yazık... Gereksiz yere insanların canını sıkıyorsunuz.

 • Bülent25 Eylül 2013

  Evet bilgi verildi ama ne yönde? çözüm merkezinden arıyoruz size ek paket verelim bilmem ne. Ben sizden bağış istemiyorum var olan sözünüzü tutmanızı istiyorum. Digitürk çalışanları kusura bakmayın ama bu günaha siz de ortaksınız! Sadece benimle yapılan görüşmelerin dinlenip bana dönülmesini istiyorum sadece bu. 20 gün geçti cevap yok. O görevi yerine getirmeyenlerle de mahkemede görüşecez.

 • Digiturk Temsilcisi24 Eylül 2013

  Sayın B.A.ile 14.09.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön