13 Ocak 2018
Yorum Yap
#10016722

Digiturk Fatura Birleşimi Ve İndirimli Ücret Yok!

Digiturk tarafından arandığım ve Superonline alt yapısal sorunları nedeniyle bir kampanyadan yararlanacağım söylendi. Kampanya kapsamında Digiturk ve Superonline faturalarım birleşip tek fatura olarak indirimli olarak gelecekmiş. Superonline bu durumu onaylamıyor ama bir önlem de almamış yaptıkları tek şey faturanızın zamanı geldi ödeyin diye mesaj atmak. Muhtemelen Digiturk üyeliği için arada bir üçüncü şahıs var Digiturk ve müşteri arasında bu üçüncü kişi yalan bilgilerle bizi kandırıp üyeliğin devamı için Digiturk'e aktarıyor.


Böyle bir oyun var ve kimse bunu kabullenmiyor. Fatura birleşimi ve indirimli ücret yok kısacası ve skandal bir kandırma var ama sorumluluğu kimse almıyor. Bunun çözümü için en kısa sürede bir açıklama ve iptal istiyorum.

Rahmi Rahmi 571 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi14 Ocak 2018

    Sayın R.C, Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 51791471 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler