30 Ekim 2014 #2785437

Digiturk Eksik Kanal Sorunu ve Çağrı Merkezi Çalışanının Tutumu

27 Ekime kadar sorunsuz olarak izlediğim Digiturk kanallardan birkaçı durup dururken kayboldu. Defalarca kurulum ve cihazın elektrik bağlantısını kesip bağlamama rağmen sorun çözülmedi. Yardım için aradığım çağrı merkezi çalışanı aynı yöntemleri denettikten sonra hatayı bana yükledi ve ücreti karışılığında servis yönlendirmeyi teklif etti.


Hiçbir müdahalem olmamasına rağmen Digiturk sorun çözme yöntemi bize yardımcı olmak için" ücretli servis tahsis etmek midir? Her sorunu müşteri hatası saymak mıdır? Çağrı merkezi çalışanları müşterileri çıldırtmak üzere mi seçilmektedir? Aynı sorun yüzünden üyeliğimi iptal etmek istediğimde böyle bir sorun ve tavırla karşılamam sözü tamamen yanlış mı?

Taner 183 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi10 Kasım 2014

    Sayın T.Ö. ile 10.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Taner03 Kasım 2014

    30.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde hatanın benden kaynaklanmadığı, ancak Digiturk'ten de kaynaklanmadığı bilgisi yetkili tarafından tarafıma iletilmiştir. Hata var, kimseden kaynaklanıyor. Servis gelip ücret karşılığı bakmalı. Digiturk'un ortaya koyduğu son derece akılcı ve mantıklı sonuç ve çözüm bu. Teşekkürler !!!

  • Digiturk Temsilcisi03 Kasım 2014

    Sayın T.Ö. ile 30.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön