Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tahsin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Digiturk Eksik Bilgi Verilmesi

1.368görüntüleme
Tahsin
Tahsin 16 Kasım 2020 20:19

2.5 ay önce abonesi olduğum 1016**2521 abone numaralı Digiturk'te aylık 19.90 TL'ye abone oldum. İlk aradığımda yıldız paketi 2 yıllık taahhüt yapılması durumunda 2 yıllık Bein Connect ücretsiz 1 ay bütün kanallar ücretsiz bunun yanında 1 ay süper lig maçları vs ücretsiz denildi. Benim Digiturk bağlama sebebim Baby TV 'dir ve ne hikmetse 2.5 ay sonra bugün Baby TV 'nin aboneliğimi kapsamaması sebebiyle kapattılar. Aradım ve neden böyle bir şey olduğunu sordum 2 ay bedava verilmiş Baby TV.

Bana bundan hiç bahsedilmedi ve benim bağlama sebebim zaten bu kanaldı, bundan sonra eğer izlemek istiyorsam 34 TL dediler. Kendimi enayi gibi hissediyorum kapatmak istiyorum dedim buradan tam 100 km ilerdeki bayiye gidip iptal etmem gerektiği ve cayma bedeli olarak 122 TL ödemem söylendi ya da faks atmam istendi .Hangi devirde yaşıyorsunuz? Ya Baby TV'yi taahhüdüm boyunca geri açın ya da şikayetçi olacağım ilk konuşma kaydını istedim sözde talep oluşturuldu dönülecek dendi. 

Bu işin peşini bırakmıyorum. 3 ay önce Digiturk bağlatacağım dediğimde etrafımdakiler aptal mısın demişlerdi inanmamıştım. Az önce telefonla görüşürken gerçekten aptal gibi hissettim ve bu durumda isteğimin karşılanmaması durumunda Tüketici Mahkemesi'ne bizzat başvuracağım.

Digiturk Logo
Digiturk16 Kasım 2020 20:19

Merhaba Tahsin Y., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk18 Kasım 2020 10:20

Sayın Tahsin Y., Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Müşteri hizmetleri alanından bırakmış olduğunuz 93532030 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler