08 Ocak 2016 #4599663

Digiturk Ek Oda ve Ekipman Skandalı!

On iki yıldır Digiturk müşterisiyim. Yıllarca Türk sporuna katkıda bulundukları için desteklenmesi gerekir diyerek Lig TV üyeliği dahil birçok pakete, kampanyalara, tekliflere fahiş fiyatlı olmak üzere katlandık. Ama ne yazık ki bunun acısını bizden çıkardı Digiturk. Bir teklifle yan oda üyeliği başlattık. Bir kere dahi kullanmadığım halde bir yıldan fazla yok yere yan oda üyeliği parası ödedim. Sonra iptal ettim. Ekipman istediler. Vermedikleri ekipmanları. Kaç kere müşteri hizmetleri ile görüştüm çözemedik. En son faturama eklediler ve resmen bu parayı vermedikleri ekipmanın parasını istediler. Bu ayıp Digiturk'e yakışmadı. Üyeliğimi iptal edeceğim!

Ahmet 65 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Ocak 2016

    Ve ne gariptir ki aynı gün 16:12 itibarıyla faturam 336,98 TL olarak tarafıma fatura hatırlatması başlığıyla gönderildi. . Haklısın Digiturk! Sana Türk sporuna sahip çıkıp kulüplere yayın geliri desteği verdiğin için seni sahiplenen biz, haksızız... Biz kaybettik, para kazandı. Ama inanın sonunda bu hareket tarzıyla siz kaybedeceksiniz!

  • Ahmet09 Ocak 2016

    Sadece bir görüşme yapıldı ve ekipman verip vermediklerini inceliyorlar. Bize inanmamaları normal tabi. Biz tüketiciyiz ve haksız tarafız ne yazık ki.

  • Digiturk Temsilcisi09 Ocak 2016

    Sayın A. D. ile 09.01.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön