16 Mart 2015

Digiturk Disney Xd Ve Disney Channel Kanalları Çalışmıyor!

Bir haftadır 166 Disney xd ve 167 Disney Channel kanallarını izleyemiyorum. Ekranda "Sistemde geçici bir şifreleme hatası oluştu. Lütfen başka Digiturk kanalına geçiniz" mesajı belirmektedir. Diğer kanallar çalışmaktadır.


Kolay kurulum, gücü kapatıp beklemek işe yaramadı. 3 kere müşteri temsilcisiyle görüşmeme karşın çözüm bulunamadı. E-posta gönderdim, henüz yanıt gelmedi.


Şifre arızası dediğine göre, belli ki yayından kaynaklanan bir sorun var. Yani, kablolar, kutu sağlam, arıza yok. Kutu işlevsel. Ancak servis için 25 TL ücret istediler. Üstelik tamir edilip edilmeyeceğini de garanti edemiyorlar. Ücreti kabul etmedim. Bu sorunun ücretsiz olarak giderilmesini gerektiğini düşünüyorum.

Altan 608 Okunma

Cevaplar

 • Altan28 Nisan 2015

  Bu sorunun çözülme şekli teşekkürü hak etmiyor.

 • Digiturk Temsilcisi25 Mart 2015

  Sayın A.O.ile 25.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Altan'ın Teşekkür Mesajı24 Mart 2015

  Digiturk alıcısını değiştirerek kaybolan kanallar sorununu çözdüler. Eğer Şikayetvar.com sitesini kullanmasaydım sorun çözülemeyecekti. Çünkü 3 defa aradığım çağrı merkezi çalışanları sorunumu anlayamadıkları gibi çözüm için faydasız ve gereksiz yönlendirmelerde bulundular. Digiturk kutusunun değiştirilmesi yeterli oldu. Anladığım kadarıyla eski Digiturk kutusu demode olmuş ve arıza çıkarıyormuş. Bu kutunun sorunlu olduğunu çağrı merkezi çalışanları da bilmeliydi. Sonuçta Şikayetvar.com sitesinin hizmetinden çok memnunum ama Digiturk çağrı merkezinin şikayetime verdiği hizmetten memnun değilim.

 • Digiturk Temsilcisi16 Mart 2015

  Sayın A.O.ile 16.03.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön