05 Haziran
Yorum Yap
#10521181

Digiturk Devlet Kurumlarına Yanlış Bilgi Veriyor!

Digiturk firması tarafıma teknik servisin yaptığı işleri kontrol amacı ile kontrol ekibi göndereceğini ve pilot uygulama olduğunu söylüyor. 26.04.2018 tarihinde gelinmeyen randevu ile ilgili şikayet kaydı bırakmak için defalarca arıyorum ama ilgili kayıtları sorduğum böyle bir kayıt yok ortada. Ses kayıtları da elimde mevcuttur. Hatta Twitter üzerinden de yazdığım M*** hanım tarafıma dönüp ilgileneceğim diyerek sırra kadem basmıştır. Arkasından ilgili şikayet BTK'ya yapıldığında cevap olarak 26.04.2018 tarihinde tarafınıza gelinmiştir şeklinde sahte beyan vermişlerdir. Nasıl mı kanıtlıyorum gelen kişinin gelmeden önce 27.04.2018 saat 10:41 tarafımı aradığı arama kayıtlarında mevcuttur. Tekrar doğrulamak için BTK şikayetine cevap geldikten sonra 02.06.2018 'de o numara aranarak gelen kişinin olduğu doğrulanmıştır.

Tanju 257 Okunma

Cevaplar

 • Tanju20 Ağustos

  Bu kadar yüzsüzlük yalan sahte evrak oluşturmak bu firmada. Adamları aramışız evimde ben hariç şahit var gelmediği gün içinde edilen telefonlarla şikayetler ile ortada arama kaydı ile ne zaman geldiği belli terbiyesiz firma cevapta 26.04.2018 tarihli imza var diyor. Utanmadan insanlara sahte tarihli evraka imza aldığı da ortada. Bana o şahsın neden tarafımı 27.04.2018 tarihinde aradığını açıklayacak 1 tane bile Digiturk yetkilisi bulamadık. Zaten yetkili diye gönderdikleri kişilerin cevap verebilme durumlarına bakarsak ses kayıtları elimde ne kadar yetki sahibi oldukları ortada.

 • Digiturk Temsilcisi19 Ağustos

  Sayın T.O, Bilgi Teknoloji Kurumundan yazılı olarak tarafınıza gönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Tanju24 Temmuz

  Firmanın sahte beyanlarda bulunduğu görüşmelerde bilgi verildi demelerinden ortadadır. Ayrıca btk üzerinden bile sahte beyan vermekten çekinmemişlerdir. Elimdeki telefon aramalarına ait kayıtlar sizin yalan söylediğinizi açıkça ortaya koymaktadır. Bir kere müşteriye zerre kadar saygınız yok yalancı ve beyinsiz yerine koyuyorsunuz. İşimiz gücümü yok randevuya gelmiş adama gelmedi diyeceğiz ki o geldiği sırada yalnız da değildim. Şahitlerimde mevcut tek akıllı sizlersiniz müşteriyi aşağılamak sizde, yalan bilgileri sürekli çağrı merkezi üzerinden vermek sizde, devlete sahte beyanda bulunmak sizde müşterilerin beyni çalışmıyor size göre. Daha kendi uygulamalarının olup olmadığını kullanım standartlarını bilmeyen siz bunu öğretmeye çalışan ben o sebepten.

 • Digiturk Temsilcisi27 Haziran

  Sayın T.Ö. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında yapılan görüşmelerimizde bilgi verilmiştir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu alanından bırakmış olduğunuz şikayetleriniz ilgili birim tarafından cevaplanmaktadir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Tanju14 Haziran

  Biriminiz düpedüz sahte beyanlarda bulundukları açık ve net ortadadır. 24,05.2018 Kübra isimli kişi Gülşah kişinin hasta olduğunu bildirdi başka bir bilgi yok Müşterinin zekasına resmen hakaret ediyorlar. Bu arkadaşlar daha kendi Bein Connect bilgisayar uygulamasının varlığını tarafımdan öğreniyorsa. 200 kişide yaklaşık 3-4 kişi bu bilgiye sahipse firmanın cevaplarının da ne kadar güvenilmez olduğu ortadadır. Uygulama sorununu bildirmek için 14.04.2018 tarihinde aradığımda 01:00 da Fenerbahçe basket takımının maçını tekrarını izlemeye kalktığımda yayın kesildiği için aradım ve bana böyle bir uygulama yok diye o akşam için arka arkaya 8 kişi şikayet edildi. Çünkü tarafımın şikayetini almak yerine var yok kavgasına tutuştuk. 2 ay sonrasında halen bu bilgiyi eksik ve hatalı veren kişiler var.

 • Tanju14 Haziran

  Bu sahtekar yalancılar neye cevap vermiş aşağılık yalancı bir firma oldukları açık ve net olarak ortadadır. Sizi savcılığa veriyorum Elimde tarafıma randevuya uyulmadığı ve evrakta sahtekar yaparak randevuya tarihinde geliyoruz dediğini ama gelen kişinin tarafımı 27.04.2018 tarihinde aradığı ve evde olup olmadığını sorduğu arama kayıtları ile birlikte mahkemeye veriyorum.

 • Digiturk Temsilcisi14 Haziran

  Sayın T.Ö. , Tarafımıza iletmiş olduğunuz konu hakkında 24.05.2018 tarihinde yapılan görüşmemizde bilgi verilmiştir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu alanından bırakmış olduğunuz şikayetleriniz ilgili birim tarafından cevaplanmaktadir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Tanju05 Haziran

  Allta şikayette bulunduğumu gösteren yazının ekran görüntüsü ve btk şikayetine cevap ortadadır.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler