21 Ekim 2014

Digiturk Derbi Günü Ticari Üyeliğimin Yayınını Kesti

Digiturk'un ticari paketlerini satan Avrupa Bilişim adındaki firmadan ticari paket satın almıştım. Ödemeleri sıralı senet yapıp öyle ödeyeceğimize anlaştık. Önceki sene gibi ve geçen sene senet ödemelerini bankaya yapıyorduk, bu sezon başında anlaşma yapılırken müşteri temsilcisinin bana ilk senedi elden verileceğini söylemediği için bende bende bankaya yatıracağımı düşündüm normal olarak.


İlk senedim 18 ekim. Yani cumartesiye denk geliyor ve Galatasaray - Fenerbahçe derbisi var o gün. Zaten ticari kanuna göre ben senedi 2 iş günü gecikmeli ödeyebilirim böyle bir hakkım varken, 18 ekim sabahı Avrupa Bilişim denilen firma benim yayınımı kesti. Maç izletemedim para kazanamadım, beni mağdur etti.

Gökhan 109 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi06 Kasım 2014

  Sayın G.K. ile 06.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Gökhan06 Kasım 2014

  Telefonla arıyorsunuz beni,arayan kişi çaresiz, elinden bişey gelmiyor.Ticari paketi satan firmanızla problemliyim diyorum beni yine o firmaya yönlendiriyor.şakamısınız siz birazcık mantık :) milyon dolarların döndüğü koskoca digiturkun aslında ne kadar basit,amatör bi şekilde yönetildiğini görmüş olduk en azından..BİR DAHA KALEM DAHİ ALMAM DIGITURKTEN.

 • Gökhan31 Ekim 2014

  Koskoca digiturk'un ticari departmanı olmadığını öğrendim.hiç bir soruna çözüm getiremediğini öğrendim..işinin sadece paket satmak olduğunu öğrendim..Digiturk'un 5 para etmez bi firma olduğunu öğrendim.. Digiturkten tek bir ürün daha almam. böyle amatör çalışan bi firma olamaz.

 • Gökhan24 Ekim 2014

  Çözüm üretilmedi sadece geçiştirildi.

 • Gökhan24 Ekim 2014

  Arayan kişi bana yardımcı olmadı ki.yine sorunlu olduğum firmaya yönlendirdi olayı.Ticari üyeliklerle digiturk'un değil ilgili firmanın ilgilendiğini söyledi..FİRMA BENİMLE MUHATTAP OLMUYOR VE SUÇU DIGITURK'UN ÜZERİNE ATIYOR..Ellerinde senedim olduğu için istedikleri gibi davranıyorlar.Beni mağdur etmeye hakları yok!

 • Digiturk Temsilcisi23 Ekim 2014

  Sayın G.K. ile 23.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön