Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Digiturk Decoder Arıza Problemi ,Müşteri Oyalama

499görüntüleme
Burak
Burak 22 Kasım 2020 16:51

20.11.20 16:00 tarihinden itibaren arıza vermiş olan uydu alıcısı cihazım ile ilgili yaklaşık 15 kez telefon ile iletişime geçmiş olmama rağmen her seferinde öncelikle teknik servis yönlendirildiğini, sonraki aramalarımda da bayi ile iletişime geçebileceğimi ilettiler. Bayiyi her aradığımda sizinle birazdan iletişime geçecekler, şimdi not alıyorum, servise iletiyorum gibi sürekli bir çözüm üreteceğine inandırma girişiminde bulundular. Bayii Teknofix ® Batı 3, bayii de görüştüğüm isimler sırasıyla T*s**l** ve adını hatırlamadığım biri daha. Sürekli birazdan size dönüş yapacaklar, notumu ilettim gibi uydurma aksiyonlarla çözüm aldıklarını düşünüyorlar. Cihazımı benim getirme teklifimi de kesinlikle kabul etmiyorlar.

Digiturk'ün genel müşteri hizmetlerini aradığımda da sürekli 'anlıyorum, birazdan sizinle iletişime geçecekler, şu tarihte randevu verilmiş' gibi yine oyalama adına yanıtlar verilmekte. En büyük fiyaskoda Digiturk Destek isimli sözde Twitter ® Destek hesabı, sürekli olarak aradıklarını ve bana bir sebepten ulaşamadıklarını iddia ediyorlar. Ekte yazışmaları ve telefon görüşme sürelerini görebilirsiniz. Bu konu ile ilgili en kısa sürede THH başvuruda bulunacağım. İzleyemediğim gün ve maçların parasını talep edeceğim.

Digiturk Logo
Digiturk22 Kasım 2020 16:52

Merhaba Burak M., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk23 Kasım 2020 09:36

Sayın Burak M., Kayıtlardaki e-mail adresine [email protected] ,adresinden konu ile ilgili bilgilendirme maili gönderilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Burak
Burak24 Kasım 2020 21:48

24.11.20 20:00'da nihayet sorunum çözülebildi, dekoderim değişti. Şimdi kayıp günlerim ve üye olurken dahil olan kanallar (s Sport) çıkarıldığı için nasıl bir telafi yöntemi bulacaksınız merak ediyorum.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler