20 Haziran 2015

Digiturk Çürümüş Anten ve Servis Ücreti!

Apartman ortak çanak anteni bağlı.
Sinyal yok hatası alıp müşteri hizmetlerini aradım. 25 TL servis ücreti ödemem gerektiğini söylediler. Kabul etmedim. Apartmandan birisi dayanamamış servis ücretini de kabul etmiş servis gelmiş. Buradan sonrası trajikomik.

Anten çürümüş ve değişmesi gerekiyormuş, 165 TL servis ücreti ödememiz gerekiyormuş. 6 ay önce değişen anten için! Hem hizmet vermek için çanak takıyor hem garanti vermiyor, hem de ücret istiyor. 3 ayda bir çanak parası isterse şaşırmam. Üye değilseniz kesinlikle olmayın. En kısa sürede ben de üyeliğimi iptal edeceğim.

Erdem 438 Okunma

Cevaplar

  • Erdem22 Haziran 2015

    Verdik dedikleri bilgiler elle tutulur bir şey değil. Yanlış anlaşılma olmasın. Servis ücretini ödemem gerektiğini söylediler. Oysa ki ilk konuşmamızda ne de güzel bedava paket teklifleri vardı:/ neyse telefon görüşmesi sonrası da fikrim değişmedi. Hala Digiturk ün servisine para kazandırmak için tedbirsiz ve müşterisini kesinlikle korumayan bir politika izlediğini savunuyorum. Bu güne kadar kullanmadıysanız kesinlikle Bulaşmayın.

  • Digiturk Temsilcisi20 Haziran 2015

    Sayın E.A. ile 20.06.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön