20 Mayıs 2013
#1808890

Digiturk Bilgim Dışında Taahhüt Uzatılmış!

2012 mayıs gibi Superonline internet bağlatana 1 yıl ücretsiz Digitürk hediye kampanyasından evime internet bağlattım.İnternetimde sorun yok ve faturlarımı düzenli ödüyorum.Ancak geçen günlerde mail adresime Digitürk'ten fatura gelmiş. Digitürk benim isteğim ve onayım olmadan üyeliğimi uzatmış kendi kafasına göre.


Müşteri hizmetlerini aradığımda bana mesaj atılmış ben mesajlarına geri dönüş yapmadığım için kendi kafalarına göre uzatmışlar. Mesajda üyeliğinizi uzatıyoruz veya buna dair birşey yok. Gönderdikleri mesajda indirimli paketlerden yararlanmak istiyorsanız verilen şifre ile bize dönüş yapın gibi birşeyler yazıyor. Üyeliğinizi de bu mesaja istinaden uzatıyoruz diyorlar.

Hasan Hasan 38 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hasan09 Ekim 2013

    yukarıdaki şikayete istinaden arandım yapılabilecek bir şey olmadığını söylediler ve 1 aylık faturayı uğraşmak istemediğim için ödedim. ve üyeliğimi 03.09.2013 tarihine kadar dondurdular. bende ağustosun son haftasında iptal etmem için tekrar aradım onlarda iptal için fax çekmem gerektiğini söylediler.03.10.2013 tarihine kadar tekrar dondurdular üyeliğimi. bende 11.09.2013 tarihinde üyeliğimin iptali için benden istenen nufus cüzdanı fotokopisi,iptal nedeni ve adres bilgilerim ile verdikleri numaraya fax çektim. iptalim ile ilgili kimse bana dönüş yapmadı ve şimdi bana fatura gönderiliyor. artık işi gücü bırakıp digitürk'ün iptal işlemleri ile uğraşmam gerek sanırım.ben bu faturayı ödemek istemiyorum ve konu ile ilgili bütün mercilere başvuracam.

  • Digiturk Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Sayın H. T. ile 20.05.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

Ziyaretçi Yorumları