Toplam çözüm sayısı
..
Digiturk ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Digiturk Bilgim Dışında Paket Değişikliği Yapılmış

343görüntüleme
Serçin
Serçin 09 Ocak 15:46

Yaklaşık 20 yıldır Digiturk abonesiyim. Bilgim dışında sporun yıldızları paketine geçirilmişim. 190 küsur tl'lik fatura gelince, müşteri hizmetlerini aradım. Benim online işlemlerden yaptığımı ve iptali için ayrıca cayma bedeli de ödeyeceğimi söyledi. 20 yıldır üyeliğimde tek bir maç satın alıp seyretmedim. Üstelik futboldan nefret ederim.

Bu işlemi benim veya aile bireylerinden birisini. Yapmış olması hayatın olağan akışına aykırıdır. Ayrıca aile bireylerim benim online şifremi bilmezler. Üyeliğim iptali için işlem başlattım. Umarım muaffak olurum.

Bravo Digiturk. 20 yıllık üyenizi kaybettiniz!

Digiturk Logo
Digiturk09 Ocak 15:46

Merhaba Serçin B., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Digiturk Logo
Digiturk11 Ocak 12:35

Sayın Serçin B., ile 09.01.2020 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Serçin
Serçin11 Ocak 13:00

Bu paket değişikliğini ben yapmadım. Digiturk bunu ispat etmiyor. Sadece "iptal ederiz ancak peşin ödemeli olarak aile paketi (eski paketim) satın alacaksın" diye şantaj yapıyor. Üstelik e-devletten yaptığım fesih talebimi de sözde benim isteğim üzerine iptal etmişler. İşleri güçleri yalan dolan. Düş artık yakamdan Digiturk!

Serçin
Serçin22 Ocak 15:33

Şikayetimi çözümlendi deyip iptal ediyor. Digiturk hiçbir şekilde bu değişikliği yapanın ben olduğumu ispat etmiyor.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler