16 Şubat 2013 #1637022

Digiturk Bilgim Dışında Film Paket Üyeliği Yapılmış!

Digitürk'te birbuçuk yıl önce başlangıç ve belgesel kanalları paketine üye oldum. Bu aya kadar faturalarımı banka kanalıyla otomatik ödedim. Son gelen Şubat 2013 ayı faturasına dikkat edince, Film Paketinin üyeliğime eklendiğini ve ücretinin yansıtıldığını gördüm. Sadece birkaç belgesel kanalı izleyebilmek için, normalde bedava olan kanallara da ayrıca 12.24 tl ödemek durumundayım zaten.


Hiçbir talebimin olmadığı bu eklenen film kanalları için defalarca telefon ettim. Yetkili birine ulaşmak çok zor. Bu haksız durumun düzeltilmesi için defalarca müracaat ettim ve sonuç yok. Yasal haklarım baki olmak üzere; bu durumun açıklanmasını ve düzeltilmesini istiyorum.

Vedat 86 Okunma

Cevaplar

  • Vedat17 Şubat 2013

    Görüldüğü üzere basmakalıp cevap veriyorlar. Telefonla görüşmemizde onlara film paketi için herhangi bir isteğim ve müracaatım olmadığını yine bildirdiğim halde, bu paketten ayrılabilmem için bu kez de 24.00 tl ücret istiyorlar. Digitürk sanırım bu şekilde zarardan kara geçmeyi planlıyor. Üye olanlar ve olacaklar dikkat etsinler. Digitürk'ten gelecek hertürlü reklam ve promosyon mesajlarına kendinizi kapatın. Cevap vermediğiniz mesajlar size bu şekilde KAZIK olarak döner. Son olarak şunu da belirteyim; ben Digitürk'ten film paketi İSTEMEDİM. Hangi ses kaydına göre yaptınız, ispatlamak sizin göreviniz. Bunun peşini bırakmayacağım.

  • Digiturk Temsilcisi17 Şubat 2013

    Sayın V.U ile 17.02.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön