23 Mayıs
Yorum Yap
#10475239

Digiturk Benden Kayaklı Olmayan İptal İçin Ceza İstiyor

Turkcell Superonline ile beraber Digiturk paket olarak abone olmuştum. Taşınma sırasında Superonline nakil işlemini gerçekleştiremediği için taahhüt cayma bedeli almadan üyeliğimi iptal ediyorlar. Ki bu konuda bile çok çabaladım. Ama şimdi Digiturk diyor ki paket olarak aldığınız için biz size 209 TL ceza bedeli yansıtacağız. Digiturk'te aboneliğim devam etmesine rağmen ve bu paket benden kaynaklı değil de Superonline kaynaklı olmasını anlamayıp nasıl benden ceza isteyebiliyorlar?

Seda 1.073 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi25 Mayıs

    Sayın S.B, ile 24.05.2018 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

  • Seda24 Mayıs

    Üstelik Digiturk beni sinema kanalları paketim için arayıp, kampanya bilgilendirmesi yapmak istiyor dalga geçer gibi. Ve tekrar sorduğumda diyorlar ki, durum benim kararımla ilgili olmamasına rağmen paket iptali olduğu için 209 TL ceza ödeyecekmişim. Soruyorum, aboneliğimin tamamen iptal edilme cezası ne kadar, 201 TL diyorlar. Digiturk sistemsizliği ve yaptığı paketlerde ihlalin karşı firmaya ait olmasına rağmen cezayı müşterisine kestiğinin kanıtı. Bu gidişle haksız yere ceza almaya çalışırken daha az ceza fiyatına müşterilerinden olacaklar.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler