Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Digiturk Bein Ayıplı Ürün Montajı Sonrası Servis Bedeli Talep Ediyor

profile
29 Eylül 2022
1.169

25.06.2022 de Digiturk kutu üyeliği aldım. Henüz kullanalı 3 ay oldu ve takmış oldukları kutu kaynaklı kumanda tuşu basmama, ekranda siyah ekran hatası ve ayrıca yayında donma problemi yaşamaya başladım. Bununla ilgili teknik destek talep ettiğimde bana 120 TL servis ücreti olacağını beyan ettiler.

Arkadaş şu an ben ödemesini yapmış olduğum hizmeti alamıyorum. Senin zaten benim bu problemimi gidermen lazım. Üstelik daha 3 ay oldu kullanmaya başlayalı kutu bozuldu. Bu kadar kısa sürede bu sorunları yaşamam takmış oldukları kutunun kusursuz olmadığını gösteriyor zaten.

Arkadaşım kutu aboneliği istememe rağmen beın Connect istememe rağmen beni inandırıp kutu aboneliğine teşvik ettiniz. Şimdi bozuk takmış olduğunuz kutuya gelin bakın diyorum, bana servis parası çıkarıyorsunuz. Ben her kutu bozulduğunda size bedel mi ödeyeceğim. Bunu kesinlikle kabul etmiyorum.

Bedelini ödemiş olduğum hizmeti alamıyorum. Gelin benim bu problemimi giderin. Aksi takdirde konuyu Tüketici Hakem Heyeti'ne taşıyacağım. Kusurlu ürün takıp, sonra bu ürünün sorununu gidermek için benden servis bedeli talep ediyorsunuz. Bunu resmen kendinize gelir kaynağı yapmışsınız. Kutuyu şimdi değiştirecekler 1 ay sonrasında bir daha bozulacak ben bir daha servis bedeli ödeyeceğim.

Eğer bu hizmeti ücretsiz yapamıyorsanız ben üyeliğimi hizmet alamadığım için iptal edeceğim. Kesinlikle de ekstra çıkan hiçbir bedeli kabul etmeyeceğim.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Digiturk Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 15 sa 48 dk

Benzer Şikayetler

1

Digiturk Bein Connect Pişmanlık

profile
1 hafta önce
616

Digiturk Bein Connect büyük bir pişmanlık bundan bir hafta önce kutum arıza verdi. Kendi kendine kapandı güncelleme yapmaya başladı ne kumanda işliyor ne de kutu üzerindeki tuşlar kutu kitlendi hemen arıza kaydı açmama rağmen tam 6. Gün sonunda geldiler hatta her gün chatten yazmama rağmen ver her y...

Digiturk, Bein Connect Sıkıntısı

profile
2 hafta önce
356

Evime Ağustos ayında kampanya dahilinde Digiturk bağlantım. Eve gelip kurudular. Bende kuruldu diye memleketime döndüm. Okullar açıldı tekrar evime geldim ama kutunun kumandayla açılmadığını fark ettim. Her seferinde fişi çıkarıp takmam gerekiyor ve ondan sonra kumanda ve kutunun üzerindeki tuşlar ç...

Digiturk Kumanda Bazı Tuşlar Çalışmıyor.

profile
15 Ağustos
564

Digiturk kumandanın bazı tuşları çalışmıyor. Digiturk yeni kumanda veriyor mu? Ayrıca Bein Connect uygulaması açılmıyor 1 5 yıldır açılmıyor. Müşteri hizmetleri ile görüştüm, güncelleme yaptı fakat yine çalışmıyor. Lütfen kalıcı çözüm istiyorum. Teşekkürler.

1

Digiturk Uydu Cihazı Ücretli Servis

profile
14 Haziran
181

Digiturk uydu cihazı sürekli donma yapıyor, cihazı kapattığımda o saat ekranda sabit kalıp kumanda ile ya da cihazdan açılmıyor. Açılması için cihazın fişini çekip takmak gerekiyor, güncelleme yapıldığında beyaz ekranda yine donup kalıyor. Şikayeti ile firmayı aradığımda 200 TL ücret ile servis kayd...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Digiturk Şikayetvar üye markasıdır
Henüz cevap vermedi
Ortalama Cevaplama Süresi 15 sa 48 dk
Benzer Şikayet Yaz