Digiturk Bayisinin Yalan Beyanı

Serkan Serkan13 Eylül 13:45

Digiturk 0212945**4 telefon numaralı bayii, bize 39 lira karşılığında 1 yıl üye olmamıza istinaden geçen sezonun kalan Türkiye ligi maçları ve önümüzdeki sezon maçları seyredebilirsiniz dedi. Bende fiyatı 100-120 TL olan paketi niye 39 TL'ye veriyorsunuz dedim. Oda şu an kampanya var dedi. Biz de korona zamanı evde olduğumuzdan, bunu cazip bulduk. 2 hafta bütün kanallar açıktı, sonra kapandı sinema ve futbol kanalları, defalarca bunun için aramamıza rağmen ne bayilik ne genel merkez bize bir çözüm üretmedi. Genel merkez siz dizi paketine üye olmuşsunuz dedi. Burada bizi bayilikten arayan kadının sözüne kanmış olduk, çünkü kendisi o kanalları açma yetkilerinin olduğunu belirtti. Kurulum onayı için arayan genel merkezi dinlemeyin, onlar ne derlerse desinler dedi. 

Sonunda 0212945** numaralı telefona ulaştım. Bana 4737373' ü aramamı onların güncelleme yapması gerektiğini söyledi. Ben de emin misiniz bakın beni rezil etmeyin dedim. Aaa olur mu beyefendi dedi. Aradım Digiturk müşteri hizmetleri yok öyle bir şey dedi. Siz dizi paketi üyesisiniz dedi. Yani yine yalan attılar. Vallahi mağdur oldum ve başka kimsenin olmaması için lütfen bu konuda bir şeyler yapın. Bende üyeliğimi iptal edeceğim. Bedava yayın seyrediyorken neden para vereyim?

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Digiturk Logo Digiturk 1 ay önce

Sayın Serkan Z., Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 90832026 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

profile-icon Serkan 17 Eylül 17:46

Digiturk bayisine tekrar ulaşabildim. Bayinin adı Anadolu Dijital. Telefona çıkan arkadaş Merve adlı kadının telefonla görüştüğünü size dönüş yapacağını söyledi. Nitekim 2 dakika sonra aradı. Tam konuşurken ben Merve değilim dedi. Nooldu Merve hanıma dedim. Alay geçerek Covid ten öldü dedi. Sahtekarlık yaptıkları yetmiyormuş gibi dalga geçiyorlar bir de. Digiturk ü tekrar aradım. Şikayet ettim ama nafiler. Digiturk te bayisine inanıyo ve diyor ki size öyle vaatlerde bulunmamışlar. Buna nasıl inanıyosunuz dedim daha az evvel yalan söylediler hatta dalga geçtiler dedim. Şaka gibiler. Sonuç olarak Digiturk te yardımcı olmuyor.

profile-icon Serkan 16 Eylül 13:59

Hala bir dönüş olmadı

Digiturk Logo Digiturk 13 Eylül 13:45

Merhaba Serkan Z., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler