20 Kasım 2018
#11176776

Digiturk Bayisi Kandırdı!

Evimizin 2 yıllık internet taahhüdü bitmek üzereydi, Türk Telekom'dan arıyoruz dediler internet paketiniz bitmek üzere, Digiturk'e üye olursanız taahhüdünüzün rakamı şu kadar ucuzluyor dediler. Bizde internet indirimli kampanya ile paketimizi uzatacağımızı düşünerek Digiturk paketini kabul ettik.


Fakat internet taahhüdümüz uzatılmamış bizi Digiturk' e abone yapmak için kandırmışlar. Bunu da eve gelen Digiturk bağlamaya gelen görevli söyledi. Digiturk'de böyle bir kampanya yok. Sizi arayan bayi Digiturk'e abone yapıp prim almak için kandırmış dedi ve Türk Telekom'u aradığımızda kandırıldığımızı anladık.


Ben Digiturk'ten şunu istiyorum beni abone yapan bayisi bellidir. Ben 35 lira verdim evime Digiturk servisi geldiği için. Ben 35 lira ile sıkıntı çekmem ama Digiturk bunu yapan bayisinin lisansını kesinlikle iptal etmeli.

Selman Selman 1.312 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi21 Kasım 2018

    Sayın S.E. ile 21.11.2018 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

  • Digiturk Temsilcisi21 Kasım 2018

    Sayın S.E., İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler