14 Ocak
Yorum Yap
#11444961

Digiturk Bahçelievler Ufuk Elektronik Mağdur Ediyor!

5 ay önce Digiturk üyesi oldum ve 1 yıllık parasını peşin verdim. Geçen hafta kötü hava koşullarından sinyal gitti. Teknik servis geldi ve bir parça arızalanmış diyerek 160 lira istediler. 160 lira... Kötü hava koşullarından benim sorumluluğumda olmayan bir durumdan arızalanan parçaya 160 lira. Üstelik daha 5 ay önce o parçayı takmışlardı.


Daha sonra Digiturk genel merkezi bu ücretin benden alınmayacağını, Bahçelievler Ufuk Elektronik'in tarafına kendilerinin ödeme yapıp Bahçelievler ufuk elektronik gelip arızayı gidereceği söylendi. Tam 15 gündür bu bayiinin keyfinin gelmesini bekliyoruz.


Aradığım LNB yok diyor ama başka arkadaşım sıfır kurulum istediğinde her ne hikmetse LNB ellerinde var. Digiturk gibi bir firma hangi bayiilerle çalışıyor? 15 gündür TV izleyemiyorum tebrikler Digiturk.

Senih Senih 627 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Senih16 Ocak

  Hala kimseden ses seda yok. Cuma günü lig başlıyor haram olsun kazandıklarınız

 • Senih16 Ocak

  Evet bilgi verildi ama hala konuyla ilgili ne arayan ne soran ne de çözüm var. Arayan 'çözüm masası' çözüm var mı? Hala yok!

 • Digiturk Temsilcisi16 Ocak

  Sayın S.Y. ile 16.01.2019 tarihinde yapılan görüşmede iletmiş olduğu konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

 • Digiturk Temsilcisi14 Ocak

  Sayın S.Y, İlgili talebiniz tarafımıza ulaşmıştır. En kısa sürede dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler