17 Mayıs
Yorum Yap
#10450355

Digiturk 60 Gün Fta Limit Sorunu!

Silivri'deki yazlığıma 17.08.2017 tarihinden Digiturk bağlattım ve seyrek aralıklarla yazlığıma gittiğim için ara ara Digiturk yayınları izledim. Üyeliğim boyunca 60 gün fta uyarısı alıyordum fakat şifreli bir Digiturk kanalı izleyince yayın normale dönüyordu.


Son 2 aydır defalarca Digiturk'ü aramama rağmen ekranda 60 gün fta limit hatası gitmiyor, kanallarda ise ses var görüntü yok! Problemin giderilmesi için 35- TL servis ücreti + km başına 50 kr. ödemem karşılığında servis gönderebileceklerini söylediler fakat servis çağırsam da aynı problemim tekrar edeceğine eminim. Cayma bedelsiz taahhüdümün sonlandırılmasını istedim kabul etmediler.


Mecburen hizmet almadan taahhüdümün bitmesini bekleyeceğim ve faturaları paşa paşa ödeyeceğim. Digiturk'te abonelikten çıkmak ise ayrı bir dert. Sadece ıslak imzalı faksla iptal işlemi yapıyorlar ve süreyi uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Erhan 571 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi17 Mayıs

    Sayın E.E. Tarafımıza yönlendirdiğiniz şikayetiniz, Tüketici Şikayetleri alanından bırakmış olduğunuz 55994567 No’lu şikayet istinaden inceleme aşamasındadır. Şikayetinizin çözümüyle ilgili en kısa zaman içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla, DIGITURK Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler