29 Ocak 2014

Digiturk 12 Yıl Sonra Borç Çıkarıp İcraya Vermiş

2002 haziranda iptal ettirdiğimiz üyeliğimiz vardı. Aradan 12 yıl geçtikten sonra bize 2002 mayıs ayından ödenmemiş fatura tutarı çıkardılar ve avukatlık bürosu dönüş yaptı. Tabi ana paranın üzerine kat be kat faiz eklenmiş. İşin daha da enteresanı aynı isme kayıtlı hala 2 adet üyeliğimizde var. Nasıl ulaşamıyorlarsa bize en son 12 yıl sonunda avukatlık oluyoruz ama firma yetkililerinin verdiği cevap daha doğrusu arkasına sığındığı cevap daha da ilginç, fatura borcunu biz takip edecekmişiz biz sorumluymuşuz.


İyi güzel de üyeliği iptal ettirdikten sonra daha dönüp borcum var mı diye mi soracağım. Zaten içeride borcum varsa iptal ettirirken neden söylemiyorsunuz. Sergiledikleri tutum hiç doğru değil.

Duygu 86 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi31 Ocak 2014

    Sayın D.Y irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön