Digiturk Zarar Tazmini Yapılmaması!!

Fatih U. |

3 Eylül 2015 tarihinde Digiturk servisince evime kurulum yapılırken duvarın içinden geçen kalorifer borusunun patlatılması üzerine, zararın kurulumu yapan Digiturk teknik servisi tarafından karşılanacağı müşteri hizmetleri tarafından şahsıma ifade edilmiştir. Ardından servis müdürü Mustafa bey ile yapılan görüşme üzerine, tamirat şahsım tarafından 150 TL karşılığında 23/10/2015 tarihinde Fortes firmasına yaptırılmıştır. Ancak, paranın tarafıma ödenmesi için banka hesap numaram servis müdürü Mustafa bey tarafından alınmasına rağmen, çeşitli bahaneler ileri sürülerek geçen 2 haftaya rağmen halen ödeme yapılmamıştır.

Etiketler :

Para İadesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih U.
  10 Aralık
  12:29

  Bugün itibarı ile zararim karşılandı. 3 ayda sorunu ancak cozen Digiturk'ün çözüm merkezi dedikleri biriminin çalışma yöntemlerini baştan aşağıya yeniden gözden geçirmesi gerek.

 • Fatih U.
  08 Aralık
  10:47

  Digiturk en son mesajımdan bu yana dalga geçer gibi her hafta beni arayıp paranız birkaç gün içinde yatırılıcaktır demeye devam ediyor. Böyle rezillik gerçekten görmedim. Beceriksizlik demek yetersiz kalır. Daha ağır ifadeleri hak eden bir şirket. Burada bu kadar şeyin kaç aydır yazılıp çizilmesi bile adamları rahatsız etmiyor. Utanmak sıkılmak rezil olmak gibi kavramlar çok açık bir şekilde bu şirket için söz konusu değil. Üç kuruş için sözüm ona koca şirketin bu kadar yüzsüz olabileceğine söyleseler inanmazdım. Yapacak bir şey kalmadı. Dava hazırlıklarını başlattım.

 • Fatih U.
  27 Kasım
  09:54

  Digiturk, sorunu çözeceklerine dair 24.11.2015 tarihinde benimle yaptıkları telefon görüşmesine rağmen, halen problemi çözememiştir. OkuyanlAr yanlış anlamasın, buraya bana bilgi verildiğine dair mesaj yazmaları sorunun çözüldüğü anlamına gelmemektedir. Konu gayet açık ve basittir. Milyar dolarlık Digiturk, kendi kurulum işlerini yapan yetkili servisine söz geçirememektedir. Bu durum, kendi müşteri hizmetleri departmanı için büyük bir fiyaskodur. Okullarda örnek vaka olarak gösterilecek büyük bir başarısızlık hikayesidir.

 • 24 Kasım
  09:12

  Sayın F.U ile 24.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Fatih U.
  24 Kasım
  08:54

  Teknik servis ve Digiturk yetkilisi ile geçen hafta yapılan telekonferans görüşmesinde dün itibarı ile paranın hesabıma yatırılacağı ifade edilmesine rağmen, söz konusu miktar hesabıma yatırılmamıştır. Görülüyor ki adamlar Digiturk Genel Merkezini dahi umursamıyorlar.

 • 18 Kasım
  17:06

  Sayın F.U ile 18.11.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI