22 Aralık 2014

Digiturk Yüksek Fatura Gönderdi.

Eylül ayının sonunda Digiturk'e üye olduk. Kuruluma gelen arkadaş yayını Eutelsat uydusundan almamız takdirde kurulum ücreti ödemeyeceğimizi, ilk 2 ay 40 lira kalan 10 ay da 60 lira sabit ücret ödeyeceğimizi ve istediğimiz 2 paketin de bir yıl boyunca ücretsiz olarak izleneceğini söyledi.

Defalarca emin misiniz diye sorduğum halde ısrarla evet diye karşılık verdi. 2 ay sonunda spor extra paketi iptal oldu, müşteri hizmetlerini arayıp durumu anlatınca bir yıl ücretsiz olarak bize verildi. 3. ay 60 lira yerine 75.99 TL gelince müşteri hizmetlerini tekrar aradım 48 saat içinde geri dönüleceğini söylediler. 15 gün sonra arayıp yapacak bir şey yok deyip kestirip attılar.

Alperen 125 Okunma

Cevaplar

  • Alperen24 Aralık 2014

    şikayetim hala devam etmektedir. fatura ücretinde hiç bir iyileştirmeye gidilmemiştir. 60 lira sabit ücret garantisi verilmesine rağmen 75.99 tl fatura geldi. taahhütname şartlarında bu ücret ile alakalı bir şey olmamasına rağmen bunu benim sözleşmede kabul ettiğim iddia edilmektedir.

  • Digiturk Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın A.S. ile 24.12.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön