07 Nisan 2014

Digiturk Yayınım Kesildi, Servis Ücret Talep Ediyor.

5 ay önce Digiturk kullanmaya başladım. 2 gün önce yayın tamamen kesildi. Arıza bildirimi yaptım.
Servisin eve gelmesi için 25 TL ücret istediler. Kullanıcı hatası olmayan bir sorunun teşhisi için 25 TL haksız uygulamalar daha yeni başlıyor.

Servis geldi ve incelemesini yaptı. Arıza sebebi: apartmanda kullanılan splitter’ın elektrikli sistem oluşu. Kullanıcıların herhangi biri uydu alıcının fişini çektiğinde diğer kullanıcılar TV izleyemiyor. Adı Digiturk, kendisi analog değişmesi için istenen para 80 TL bağlantı sırasında bu bilgi verilmedi tabiki. İptal etmek isterseniz de ceza var 75 TL. Digiturk yetkilileri bu hatayı telafi etmezse siz üye olmadan bir kez daha düşünün derim.

Mine 83 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi08 Nisan 2014

    Sayın M.G.ile 08.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Mine 07 Nisan 2014

    İyi günler, M.G. ile yapılan konuşmanın ses kaydını paylaşabilirsiniz bence burada, bireysel olarak ben izin veriyorum, böylece herkes ne kadar bilgi verdiğinize şahit olabilir. Problem ilk bağlantı sırasında eksik bilgilendirme yapılmış olmasıdır. Bu masrafları öngörseydim, yeterli bilgi verilmiş olsaydı ben zaten en baştan üyelik yapmak istemezdim. Bu eksik bilgilendirme hatasını kabul etmeyerek mütemadiyen şirket politikasının hatırlatılması bir çözüm sunmak değildir malesef. Call center'daki arkadaşlara teşekkür ediyorum ilgileri için, ancak kendilerine çözüm konusunda yetki verilmemiş, onların da yapacağı birşey yok, bir noktadan sonra yardımcı olamıyorlar.

  • Digiturk Temsilcisi07 Nisan 2014

    Sayın M.G.ile 06.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön