Digiturk Yayınım Kesildi.

Burak C. |

Digiturk Lig TV 2 ve Lig TV 3 aboneliği için arandığımda, bu kanalların 05.01.2015 tarihine kadar açık ve hediye olduğu söylendi. Fakat bu durum gerçekleşmemesine rağmen şikayet etmedim. Ancak yılbaşında Premier lig maçlarını tüm Digiturk üyeleri ücretsiz izleyebilir diye reklam yapmalarına karşın Stoke City - Manchester United maçının 2. dakikasında yayın kesildi ( E16-4 paket bu yayını kapsamıyor hatası).

Durumu düzeltmeleri için müşteri hizmetlerini aradığımda sözüm ona sistemsel hata olduğu söylenip daha önce açık olmamasına dair bir cevap verilemedi. Üstelik maçları izlemek için spor paketi satın almam bile önerildi. Müşteriyi yanıltmaya çalışan ve verdiği sözü tutmayan bir anlayış tekrarlanmış oldu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak C.
  10 Ocak
  18:46

  Dürüst olmayan, tamamen kendi kasasını düşünen bir şirket şikayetler sonunda bile son derece duyarsız davranıp yaptığı açıklamada bile doğruyu söylememiştir.

 • Burak C.
  02 Ocak
  14:46

  Telefonum işim gereği 7/24 açık olduğunu ve aynı zamanda telefonum çekmese dahi arayıp ulaşamayan numaraların olduğu bilgi mesajında Digiturk ün numarası olmadığını belirtir, satış yapabilmek için ulaşılabildiğim telefon numaramı mail üzerinden tekrar hatırlatmış bulunmaktayım.

 • 02 Ocak
  14:13

  Sayın B.C' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri