Digiturk Yayın Yok.

Cihat Hakan K. |

Lig TV abonesiyim. Sezon bitince kumandadan kapattık lig başladı açtık yayın yok. Sinyal düşük diyor. Diğer kanalların tamamı var Lig TV yok. Aynı anten takılı diğer TV de çalışıyor. Geçen sene tık demedi şimdi yok. Parasını peşin verdik diye mi böyle oldu. 77 kanalda Lig TV yazmıyor neden benden izinsiz değişim yapılıyor. Para cepte tabi.

Etiketler :

Üyelik Habersiz İşlemler Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Hakan K.
  01 Eylül
  10:27

  Geçen hafta şikayet açtım. Lig TV seyredemiyorum. Parasını peşin verdim ama yayın alamıyorum. Üyelik hakkında bilgi verildi diye şikayetime cevap yazmışlar. Ne bilgisi arkadaş ben biliyorum Lig TV üyesi olduğumu. Servis göndereceğiz ücretsiz dediler 1 haftadır gelen yok. Bu hafta yine seyredemiyorum. Biraz kurumsal olun da taahhüt ettiğiniz servisi gönderin. Hatta onurlu bir duruş sergileyin paramı iade edin alın decoder inizi. Ayıptır yazıktır sokaktan toplamiyoruz parayı. Decoder seyretmeye mi para verdim ben. Yazıklar olsun...

 • Cihat Hakan K.
  27 Ağustos
  22:33

  Şikayet ile ilgili çözüm üretilmedi. Servis gelecekti gelmedi. Ne zaman çözüm üretilecek? ? ?

 • Cihat Hakan K.
  27 Ağustos
  22:31

  Şikayet sonrası yapılan görüşmede teknik servis göndereceğiz dendi kimse gelmedi. Şikayetim devam ediyor. Ne zaman çözüm üretilecek?

 • 24 Ağustos
  18:51

  Sayın C.H.K ile 24.08.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI