Digiturk Yayın Sorununda Servis Ücreti Alıyor.

Ozer K. |

Digiturk ana üyeliğime 2. ek dekoder eklettim. Kurulumdan gelen arkadaş çatıda bulunan çanağa çoğaltıcı takmak yerine boşta bulduğu bir çanağa takmış 2. dekoderi. Çok ilginç olan takmadığı Çoğaltıcı parasını da aldı! Aradık adamı böyle böyle yaptın hem parayı fazla aldın hem yanlış iş yaptın dedik. Bize dediği hiçbir şey olmaz böyle daha sağlam olduğu. Şimdi 2. dekoder sürekli yayın sorunu yaşıyor bariz çanaktan kaynaklı çatır çatır kesilme bozulmalar oluyor ve teknik destek istediğimizde bizden ücret talep ediyor.

Ben her ay 100 TL Digiturk parası ödüyorum ve düzgün yayın alamıyorum. Ölsem dahi size bu haksız servis parasını ödemem. Bu servis ücreti değil kurulum düzgün yapılmadı.

Etiketler :

Teknik Servis Personel Teknik Servis Ücretlendirme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozer K.
  25 Aralık
  09:13

  Sorunumla ilgili ne arandım ne başka bir şey! Sorun devam ediyor ve firma ilgilenmemekte ısrarcı.

 • Ozer K.
  11 Aralık
  13:58

  Tam olarak ne demek istediniz anlayamadım? Ben zaten müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim ve çözemedik. Müşteri hizmetleri bizim yetkimiz bu konularda yok, ücreti ödemeyi kabul ederseniz servis yönlendirilir deyip işin içinden çıkıyor. İletişim bilgilerimi mail ile gönderdim. Umarım yardımcı olunur.

 • 11 Aralık
  09:03

  Sayın Ö.K. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri