Digiturk Yayın Sorunumu Gidermedi.

Serkan E. |

25 ekimde tarafınıza bıraktığım online işlemlerden arıza kaydına dönüşünüz olmamış, 26 Ekimde ben tekrar 4737373 no'lu telefon arayarak operatöre bağlanıp sorunumu yinelemiş bulunmaktayım.
Dolayısıyla tarafımla konuşma sağlanmamış, benim şahsım tarafından siz bir daha aranarak yine de sorunum çözülememiş ve mağduriyetim giderilememiştir.

Teknik servis yönlendirileceği ve 25 TL ücret alınacağı bilgisi verildiğinde bu parayı ödemeyi kabul etmediğimi kayıtlarınızda bulabilirsiniz. Ne çanakta ne de Digi Kutuda problem yokken sadece 77. kanal yayını gelmediği için bu parayı ödemem. Görüşme sonrası kolay kurulum ile kanal izlenmeye başlamıştır. Bazı operatörler gerçekten eğitimsiz, ya da tecrübesiz.

Etiketler :

Teknik Servis Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Kasım
  17:43

  Sayın S.E. ile 10.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Serkan E.
  03 Kasım
  22:07

  Sadece bana gelen mailleri paylaşsam yine mahçup olursunuz. Ben bir hafta bekledikten sonra bu platforma yazdiktan hemen sonra dönmeniz kişiye değil marka itibarınızın zarar görmemesi adına yapılan komik bir tutumdur.
  Neden bir hafta bekleyip bana ulaşmak istediniz?sizinle nezaman iletisime gectigimi bulmak için kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz...

 • 03 Kasım
  18:45

  Sayın S.E. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri