13 Aralık 2013

Digiturk Yayın Kalitesi Düşük!

Bu ay Digiturk platformuna geçtim yayın kalitesinden hiç memnun değilim. HD üyeliğim var ve televizyonuma HDMI kablosu ile bağlı. HD yayınlarda kalite çok iyi ona diyecek bir şeyim yok lakin SD yayınlarda görüntü çamur gibi. Onca para veriyorum ancak ona karşılık iyi yayın alamıyorum.

Televizyonumun içerisinde dahili HD uydu alıcısı var onunla ulusal kanallardaki SD yayınlardaki kalite ile para verip aldığım Digiturk kalitesi arasında dağlar kadar fark var. Bu durumun tez vakitte çözülmesini umuyorum.

Sarper 454 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi17 Aralık 2013

    Sayın S.Y ile 17.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Sarper 15 Aralık 2013

    Standart bir cevap verilmiş, şikayetim devam ediyor. Buraya hazır bir cevap yazılmış üstüne de cep telefonuma da sorun çözülmüştür mesajı geldi ama sorunun çözüldüğü falan yok kendi kendilerine bir şeyler yaptılar! Olacak şey değil, sözde ilgilenildi benimle.

  • Digiturk Temsilcisi15 Aralık 2013

    Sayın S.Y ile 15.12.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön