01 Ağustos 2016

Digiturk Yanlış Yönlendirmeler Ve Servis Ücreti!

Digiturk'ü açıyorum görüntü, yayın gelmiyor! Neden olduğunu soruyorum güncelleme yapıyorum diyor yapıyor! Olmadı servis yönlendiriyor makinanız arızalı diye! Peki diyoruz 35 TL ödemesi var diyor. Bende ben bozmadım makine kendi bozuldu diyorum. Olsun diyor adamlar servisten adam geliyor, hDMİ kablosu çıkmış 35 TL ücret diyor. Peki veriyoruz da bu müşteri hizmetlerinde ki arkadaş madem bu hatanın anlamıyor da neden güç kablosunu çıkar tak güncelleme yapıyım diyor anlamadım!

Deme arkadaş bilmiyorsan hiçbir şey deme servise yönlendirin! Bir kablo takmak için gelen adama 35 TL ücreti neden veriyim ki ben? Makine bozuk diyorsun yönlendiriyorsun 35 TL benden çıkıyor bunu bana bi açıklayın Allah aşkına! O müşteri temsilcisi de i*** bey adında birisi sağ olsun yardımından çok zararı oldu gerçekten profesyonel kişilerle çalışmanız gerekiyor yanlış yönlendirmeler sonucu boş yere ben para veriyorum!

Okan 240 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi01 Ağustos 2016

    Sayın O.İ. ile 01.08.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön