24 Mayıs 2016

Digiturk Yanlış Paket Veren Müşteriyi Dinlemeyen Temsilci!

16 yıldan sonra Türkiye'ye döndüm ve bugün 23 Mayıs'ta Digiturk bağlantım yapıldı. Telefonda A Game of Thrones'u takip ettiğimi ve bu dizi hangi paketin içinde ise onu istediğimi, kanallar hakkında bilgim olmadığını söyledim. Türkçe kanallar olmasa da olur dedim. Telefondaki kişi de giriş paketi önerdi ve ben de kabul ettim.

Ancak bağlandığında hiçbir dizinin olmadığını gördüm, sadece eski yabancı filmlerden oluşan film kanalları vardı. Telefon açıp durumu anlattığımda bana A Game of Thrones'u içeren kanalı almam gerektiğini çünkü paket değiştirilemeyeceğini söylediler. Daha yeni birkaç saatlik bir üye iken üstelik açıkça paketleri bilmediğimi ama sürekli izlediğim diziyi açıkça belirttikten sonra, bu hata bana değil, müşteriyi dinlemeyen telefonu bir an önce kapatmak için acelesi olup, dizilerden haberi olmayan müşteri temsilcisinin hatasıdır. Mağduriyetimin hemen giderilmesini rica ediyorum.

Sacide 57 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi24 Mayıs 2016

    Sayın S. O. ile 24.05.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön