Digiturk Yanlış Bilgilendirme ve Faturalandırma Sorunu.

Mehmet Barış O. |

677**** numaralı Digiturk üyesiyim. Taahhüt sürem doldu ve bana haber verilmeden bir gün içinde tüm üyelik paketlerim yenilenmiş, aradım iptal talebim olduğunu söyledim, faks çekmen gerekli dediler. Faks da çektim sonrasında bana telefon edip, adınıza bu ay çıkan yüksek tutarlı faturayı sabit ücrete çekeceğiz, önümüzdeki 3 ay da fatura almayacağız" dediler.

Fakat online işlemlere girip kontrol ettiğimde faturam aynı duruyordu, müşteri hizmetlerini aradım bu faturayı ödemek zorundasınız önümüzdeki ay da fatura gelecek dediler. Yani resmen yanıltıldım. Taahhüt bedeli ne olursa olsun arayıp iptal ettireceğim.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Mart
  12:13

  Sayın M.B.O. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Mehmet Barış O.
  14 Şubat
  10:51

  Ya bırakın allahınızı severseniz, sizle konuşalı 4 gün oldu hala ne gelen var ne giden, 10 günde bir plus kutuyu teslim edemediniz. Ben hayatımda bu kadar amatör insanlar görmedim. Sürekli arayı yalan beyanlar veriyorsunuz, hiç icraat yok. Bu defa kesin karar verdim üyelikten ayrılıyorum. Sizi tüketici hakem heyetine de şikayet edeceğim!

 • 10 Şubat
  14:46

  Sayın B.O ile 10.02.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI