Digiturk Yanılttı.

Ahmet Meriç Ü. |

Digitürk Ben uzun süredir digitürk üyesiyim ve lig tv ve bir çok paket dahil 2 odalı üyeliğim var fakat bugün arıyorum ve aldığım cevap beşiktaş maçı için 20 tl ekstra para istiyorlar. Normalde lig tv üyesiyken maçlar yokken ayni ücreti alıp fiyatta düşüş yapmıyorlar ama bir maç oldu mu nasıl acaba para kopartırız diye düşünüp ekstra ücret talep ediyorlar hemde lig tv üyelerinden bile. En kısa sürede digitürk üyeliğimi sonlandırmayı düşünüyorum arayıp şikayetimi ve üyeliğimi sonlandıracağımı da ilettim.Böyle yaptıkları sürece daha çok kaybedersiniz.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket İptal Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Meriç Ü.
  01 Ağustos
  22:55

  Ben zaten size müşteri temsilcileri aracılığıyla ulaştım ve bu 20 tl olduğunu öğrendim ve nasıl böyle bir şey yaptığınızı, lig tv de maç yokkende para aldığınızı o zaman bizde maç yokken para vermeyelim dedim. Bunun bir haksızlık olduğunu ve halktan müşterilerinizden nasıl para koparabilirsiniz bunu düşündüğünüzü ve en kısa süre de üyeliğimi durdurmayı düşündüğümü ilettim.Daha önce de bir sıkıntı yaşamıştım ve haklı olduğum halde mağduriyetimi dijitürk gideremedi hatta umursamadı bile. Böyle davrandığınız sürece çok müşteri kaybedeceğinizi düşünüyorum.

 • 01 Ağustos
  14:59

  Sayın A.M.Ü. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri