25 Ocak 2014

Digiturk Vestel Şifresini Zamanında Bildirmeme Rağmen İptal Etmek İsteniyor

Vestel Lig TV paketi satın aldım. Şifre 31 aralık kadar geçerli şifremi sisteme (aralık ayında) giriş yaptırdım. Ocak ayı içerisinde istediğim zaman kurulum yapabileceğimi ve tarihi servisiyle konuşmam istendi. Servis aradı 10 ocak gibi bir tarih verildi. Tadilatımın yetişmediğini adres değişikliği istedim.

Servis adres değişikliği aldı, daha sonra aradı ve sistemde hata var yapamıyorum Digiturk'ü arayın dediler. Bende iptal etmeyin dememe rağmen kaydımı iptal ettiler. Digiturk tekrar kayıt açtı kurulum oldu, aktivasyon yapılamadı 1 haftadır bekliyorum şimdi ise şifreniz iptal oldu ocak ayında aktivasyon olmaz diyor Digiturk. Bana söylenenler harici hiçbir şey yapmama rağmen bütün söylenenleri yok sayıp iptal edildi.

Hakan 74 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi26 Ocak 2014

    Sayın H.K.ile 26.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Hakan 25 Ocak 2014

    çözüm üretmiyorsunuz, müşteri hizmetleriniz bilgilendirmeli hatalı ise onların hakkında işlem yapabiliriz ama siz hakkınızı kaybettiniz diyorsunuz. Peki ben bu hakkı müşteri temsilcilerinizin yonlendirmeleri sonucunda mı kaybettim? Evet ise düzeltin diyoruz. Siz hakkınızı kaybettiniz, onlar hakkında işlem yaparız diyorsunuz? ben dt danışmadan 1 tane dahi fevri harekette bulunmamışken beni magdur etmeye çalışıyorsunuz. Çözüm üretmek yerine sorunu bana anlatmayın, hatanızı kabul edip sorunu çözmenizi bekliyorum.

  • Digiturk Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın H.K.ile 25.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön