07 Nisan 2014

Digiturk Verilen Vaatleri Yerine Getirmiyor.

25.04.2014 tarihinde aldığım LG marka televizyonun hediyesi olan Digiturk'den başıma gelenler şunlardır:

Müşteri temsilcisinin önerisi ile Wireless uydu alıcısı almayı kabul ettim. Bağlanan cihazda söyledikleri gibi wireless yok. Montaj sonrası aradığımda ise wireless cihaz vermedikleri ama Lg-digiturkpromo.com/terms.html burada veriliyor deniyor.

Rusça kanal olarak 3-5 kanal izleyebileceğim söylendi ama 1 tane var. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmede sadece 1 tane Rusça haber kanalı olduğu söylendi. HDMI kablo bağlamak için duvara bağlı olan televizyonumu duvardan indirmişler. HDMI kablo girişleri televizyonun yan tarafında.
Çanak anten istenilen yere kurulmadı.

Samet 135 Okunma

Cevaplar

 • Digiturk Temsilcisi17 Nisan 2014

  Sayın S.T.A.ile 17.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Samet 10 Nisan 2014

  :) Herkese aynı cevabı yazıyorsunu ama hiçbirşeyin bilgisi ve cevabı yok ortada. Ben şirketinizden 2.defa memnuniyetsizlik yaşıyorum.Ayrıca perseonellerinizin verdikleri cevaplar birbirleri ile uyuşmuyor.Söz vermek başka birşeye benzemez.Ayrıca tv'nin sol tarafından bir kablo bağlamak için tv duvar askı aparatından indirilmez.!Biraz daha ciddiyet!

 • Samet 10 Nisan 2014

  :) Herkese aynı cevabı yazıyorsunu ama hiçbirşeyin bilgisi ve cevabı yok ortada. Ben şirketinizden 2.defa memnuniyetsizlik yaşıyorum.Ayrıca perseonellerinizin verdikleri cevaplar birbirleri ile uyuşmuyor.Biraz daha ciddiyet!

 • Digiturk Temsilcisi08 Nisan 2014

  Sayın S.T.A.ile 08.04.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön