Digiturk Verilen Vaatleri Yerine Getirmiyor

Murat Y. |

Bağlatmış olduğum Digiturk ve internet firması sözleşmesinde hediye olarak tablet hediyeli olduğunu sözleşme imzalandıktan sonra 3 gün sonra teslim edileceğini söylediler. Fakat 12 aralık tarihinde başvuru yapmama rağmen hergün aramamıza rağmen daha gönderim yapılamadı. Hergün gönderilecek deniyor yanlış söyleniyor.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanyadan Faydalanamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  16:51

  Sayın M.Y ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Murat Y.
  17 Şubat
  17:29

  baber telekom firması digitürk ve milenicom şirketleri tarafından ortak çalışma yaparak digitürk ve internet bağlatana tablet hediyeli dendi 3 gün içerisinde elinizde olacak dendi fakat 2 ay geçmesine rağmen hiçbir şekilde gönderilmedi hergün aramamıza karşın bugün gönderiliyor yok yarın gönderiliyor deniyor gerekli işlemlerin yapılmaması durumunda tazminat davası açacağımı bildirdiğim halde umursayan yok dore teknoloji işlemi yaptığı zaman söylenen 3 gün dendi dore teknolojiyle beraber baber telekom müdürünü aramamıza rağmen onlarında telefonlarına bakılmıyor

 • 05 Şubat
  11:26

  Sayın M.Y.ile 05.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI