16 Ocak 2015

Digiturk Verdiği Fiyatı Kabul Etmeyip Mağdur Ediyor.

Geçtiğimiz aralık ayında Digiturk'e üyeliğimi sonlandırmak istediğimi bildirdim. Sonraki günlerde müşteri hizmetleri tarafından arandım ve arayan yetkili 1 yıl taahhüt karşılığı cazip bir fiyat verdi ve üyeliğimi tekrar uzattım. Ama ne yazık ki gelen ilk faturamda konuştuğumuz fiyattan fazla bir tutar görünce müşteri hizmetlerini aradım.

Konuyu dinleyip geri döneceklerini söylediler. Nihayet bugün aradılar ve o zamanki fiyatların geçerli olmayacağını ve şuan ki geçerli daha yüksek bir fiyat üzerinden istersem üyeliğimin devam edebileceğini söylediler. Ben de ses kayıtlarının incelenmesini istedim ama incelendikten sonra hatayı kabul ettilerse de olabilir diye geçiştirdiler. Telafi bekliyorum.

İlkay 74 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın İ.G. ile 26.02.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • İlkay 16 Ocak 2015

    Ayrıca müşteri hizmetleri ile konuştuklarımız müşteri memnuniyeti açısından kaydediliyor diye biliyorum. Ama kayıtlar dinlendiğinde haklı olduğum anlaşılmasına rağmen hakkımı alamıyorum.

  • Digiturk Temsilcisi16 Ocak 2015

    Sayın I.G ile 16.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön