24 Ocak 2014

Digiturk Vaat Ettiği Yayınları Kapattı

Daha önce de bu site aracılığı ile şikayetimizi dile getirmiştik, telefon numaramıza ulaşılamadığı belirtilmiş. Ancak aynı kurum, bu telefon numarasından kampanyaları hakkında bilgilendirme yapmak için defalarca kez aradı. Ancak şikayetimiz ile ilgili bir geri dönüş yok. Kayıt olurken söz verilen kanalların hepsi şimdi üyeliğimizin kapsamı dışında kalıyormuş.

Digiturk kaydımız esnasında yapılan telefon konuşmalarımız kayıt altında ise dinlenmesini ve bize taahhüt edilen kanalların yıl boyunca aktif olmasını talep ediyorum. Aksi halde üyeliğimizi iptal etmek zorunda kalacağız.

Pınar 187 Okunma

Cevaplar

  • Pınar29 Ocak 2014

    Ancak hiç bir sonuç alınamamıştır. Digitürk'ün müşteri ilişkileri ve doğru bilgilendirme ile ilgili detaylı bir çalışma yapmasını kurumsal şirketinin devamlılığı açısından mağduriyetini dört bir yana söyleyerek her türlü kanaldan dile getirecek olan biri olarak şiddetle öneriyorum.

  • Digiturk Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın P.B.ile 24.01.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön