Digiturk Üyelik İptalinde Zorluk Çıkarıyor!

Yüksel İ. |

2006 yılından beri Digiturk üyesiyim. Avantajlı kampanyalarından eğer siz dürtüklemiyorsanız asla bize haber vermiyorlar ve aidatlarını güzelce yüksek alıyorlar. Yine de Digiturk'ün bir başka kampanyasına girmek ve diğer üyeliklerimi kapatmak istediğimde benden kimlik fotokopisini, neden ayrılmak istediğimi, telefon numaramı içeren bir dilekçeyi faksla göndermemi istediler.

Sanki herkesin evinde fotokopi makinesi ve faks varmış gibi (nedeni imza imiş) ( üye olurken hiçbiri yok). En azından Scan edip e-mail göndereyim dedim onu da kabul etmiyorlar. Diğer digital platformlar nasıl bilmiyorum ama bu istekler çok farklı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yüksel İ.
  03 Kasım
  17:48

  Bu arada ben yurtdisinda oldugumdan kendileri aradiginda sistemleri roaming'i algilar algilamaz kapaniyor, dolayisiyla "sozde" bana ulasamiyorlar. Bunu nereden mi biliyorum, telefon 1 kere caliyor ve acmaya firsatim olmadan kapaniyor.

 • 31 Ekim
  15:45

  Sayın Y.İ. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri