Digiturk Üyelik İptalime Rağmen Fatura Gönderdi!

Şahin E. |

Digiturk'ten 22.08.2014 tarihinde telefonla üyelik yaptırdı.25.08.2014 tarihinde aktivasyon yaptılar.Fakat bana vereceklerini söyledikleri hizmetleri teknik servisin tanımlama yapmadığını fark ettim.Aynı gün içinde hemen müşteri hizmetlerini arayarak üyeliğimi iptal ettirdim. 26.08.2014 tarihinde de uydu alıcısını ve kartı servise iade ettim.Dün adresime Digiturkten fatura geldi. Faturayı incelediğimde damga vergisi olarak 9, 52 TL fatura edildiğini gördüm.
Sözleşmenin yapıldığı gün iptal edilen sözleşmeye damga vergisi çıkarmak hangi akla hizmettir anlamadım. Yaptıkları bu tarz saçma sapan işlemler yüzünden insanlar Digiturkten nefret ediyorlar.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Kasım
  11:24

  Sayın Ş.E. ile 22.11.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Şahin E.
  21 Kasım
  18:56

  Digiturk üyeliği için kesinlikle aranmak istemiyorum.

 • 16 Ekim
  13:37

  Sayın Ş.E. ile 16.10.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Şahin E.
  16 Ekim
  11:57

  Digitürkten bugün şikayetim ile ilgili müşteri hizmetlerinden bir arkadaş beni aradı. Kendisi bana haklı olarak önündeki standart metni okuyup durdu ve bana bu faturayı bugün ödemediğim takdirde gecikme faizi yansıtacaklarını söyleyip durdu. 9,52 TL fatura için ve daha da önemlisi bu tür uygulamalar yüzünden kendisine üyeliğim ile ilgili şu notu yazmasını istedim. " Bu kullanıcıyı kampanyalar ve üyelik işlemleri için kesinlikle aramayın" Bundan sonra türkiyede tek yayıncı kuruluş Digitürk kalsa bile üyesi olmayacağım.