Digiturk Üyelik İptalime Rağmen Fatura Gönderdi!

Volkan B. |

Telefonla Digiturk tarafından arandım.Yıllık taahhütümün bittiği ve yenilemek isteyip istemediğim tarafıma iletildi.Cevap olarak herhangi bir yeni paket veya yenileme istemediğimi,sadece üyeliğimin sonlandırılmasını istedim.Benden fax ile de yazılı olarak bu talebi göndererek üyeliğimin sonlandırılacağını söylediler. İşlemleri yaptım ve üyeliğimi iptal edildiğini düşünüyordum.Fakat Eylül 2014 dönemine ait, adıma benden habersiz süper lig paketi açıldığını bana gönderilen faturada gördüm.İtiraz için Digiturk'ü aradım fakat olumsuz cevap verdiler ve faturayı ödemem gerektiğini söylediler.Haksız kazanç elde etmek istediklerini düşünüyor ve gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  16:08

  Sayın V.B' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Volkan B.
  17 Eylül
  14:04

  digitürk herhangi bir geri dönüş yapmadı.tam tersi hala yeni paket ister misiniz,avantajlarımızdan yararlanmak ister misiniz diye arıyorlar