11 Şubat 2014

Digiturk Üyelik İptalimde Yüksek Ücret Talep Ediyor

Digiturk ana ve yan üyeliğimin iptal edilmesi için Eylül ayında müşteri hizmetleri ile görüştüm.
Epey bir uğraşıdan sonra tamam dendi. Bundan sonra fatura gelip gelmeyeceğini sordum, hayır dediler, taahhüt fark faturası gelecek sadece dediler. Ki bunu da kabul etmedim. Üyeliklerimin iptal edildiğini sanırken ocak ayında sadece bir tanesinin iptal edildiğini öğrendim.

Aralıkta 174 TL olan borç tutarı, ocakta 656 TL'ye olmuş. Şimdi de borcu idari sürece alınacağı mesaj olarak bildirildi. Buraya yazarak klişe bir cevap verecekler biliyorum ama 10 yıl üyelikten sonra, sadece iptal ettirmek istedim.

Hatice 80 Okunma

Cevaplar

  • Hatice11 Mart 2014

    Siteniz sayesinde Dijitürk üyeliğimi iptal ettiklerini belirten bir mesaj attı cep telefonuma .Ben de elimdeki kutuyu teslim ettim. Ancak oradaki görevli ekranda borçların görünmeye devam ettiğini söyledi . Hala bana borç çıkarılıyor mu anlamadım. Eylül'den beri Dijitürk yayını yok bizde. Yine borç faturaları mı çıkacak karşıma .Bıktım artık !

  • Hatice11 Mart 2014

    10 yıl ,hem de plus ve yan üyelik üyeliklerimin olmasına , ödemelerimde hiç bir zaman aksatma yaşatmamış olmama rağmen ,sırf üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum diye bana çektirmedikleri kalmayan Dijitürk'ü asla bir daha kullanmam ve herkese de kullanmamasını anlatırım .

  • Digiturk Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın H.A 11.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön