Digiturk Üyelik İptali Yapılmıyor!

Seyfeddin U. |

Aylar önce Digiturk müşteri temsilcisiyle görüşerek ben kendi adıma olan üyeliği bir başkasına aldığımı ve ben kendim kullanmadığımı beyan ettim ve 24 ay taahhüt süresi dolmasına birkaç ay kaldığını süre dolar dolmaz iptalinin gerçekleşmesini istediğimi söyledim temsilci bana kayıt oluşturduğunu ve taahhüt süresi dolar dolmaz üyeliğin iptali için tarafıma dönüş yapılacağını söyledi ama tabiki böyle birşey olmadı taki yüklü bir fatura gelene kadar beni kimse arayıp sormadı. Taahhüt süresi dolmuş o yüzden de bana böyle yüksek bir fatura gelmiş söylenen bir tek şey bu. Mümkünse bu şikayetimin sonucu bana dönüş sağlayın yoksa hakkımı yasal mercilerde aramak zorunda kalacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyfeddin U.
  30 Haziran
  01:28

  NASIL YANI BENIM IRTIBAT BILGILERIMDEN BANA ULASAMADINIZ BORCUNUZ VAR DERKEN YADA BORÇ MESAJI GÖNDERIRKEN BANA ULASMAK BU KADAR KOLAY OLUYOR DA SIMDI ULASAMADIGINIZI MI SOYLUYORUSUNUZ INSANLARI BU SAÇMA SAPAN GERI DONUSLERLE SIKAYETLERLE ILGILENIYORMUS HAVASI VERMEKTEN VAZGECIN YA TAM OLARAK HAKKINIZDA KI SIKAYETLERE GERI DONUS YAPIN YADA HIC YAPMAYIN ARTIK BU GERI DONUSLERI KIM YAPIYORSA....

 • 05 Haziran
  11:47

  Sayın S.U.a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri