12 Aralık 2015

Digiturk Üyelik İptali Yapılmadı..

5 Aralık 2015 tarihinde üyelik iptali için yetkili servisinize müracaatta bulundum. Akabinde 12 Aralık 2015 tarihinde üyeliğimin iptal edildiğine dair mesaj aldım. Müşteri temsilcisi 3 Aralık tarihinde faturam kesildiği için bunu ödememin zorunlu olduğunu ve yayınımın aktif hale getirilemeyeceğini söyledi.

Bende eğer bu fatura ödenecekse karşılığını almam gerektiğini 3 Ocak tarihine kadar yayınımın aktif halde olması gerektiğini bildirdim. Böyle bir hizmet kalitesizliğini Digiturk'ün yapmaması gerektiğini düşünüyorum. Yetkililerin bilgisine arz ederim.

Habip 104 Okunma

Cevaplar

  • Habip 16 Aralık 2015

    5 Aralık 2015 tarihinde üyelik iptali için yetkili servisinize müracaatta bulundum. Akabinde 12 Aralık 2015 tarihinde üyeliğimin iptal edildiğine dair mesaj aldım. Müşteri temsilcisi 3 Aralık tarihinde faturam kesildiği için bunu ödememin zorunlu olduğunu ve yayınımın aktif hale getirilemeyeceğini söyledi. Bende eğer bu fatura ödenecekse karşılığını almam gerektiğini 3 Ocak tarihine kadar yayınımın aktif halde olması gerektiğini bildirdim. Böyle bir hizmet kalitesizliğini Digiturk'ün yapmaması gerektiğini düşünüyorum. Yetkililerin bilgisine arz ederim.

  • Digiturk Temsilcisi14 Aralık 2015

    Sayın H. S. ' ye irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön