Digiturk Üyelik İptali ve Yayın Açılma Sorunu.

Arda Y. |

Yaklaşık 6 ay önce Digiturk aboneliğimi iptal ettirmek için talepte bulundum. Defalarca aradılar iptal etmeyeyim diye. En sonunda aboneliği dondurma hakkınızı kullanın o zaman iptal ederiz de anlaştık ve aboneliğim 5 aydır kapalıydı. 20 gün önce SMS ile fatura kesildiğini öğrenince telefonla bilgi almak istedim bana 5 ayın dolduğunu ve yayınlarımın açıldığını söylediler.

Kanalların açık olmadığını görünce tekrar aradım ve bana yayını isterseniz açabilirim diye bir dönüş olunca kabul etmedim ve habersiz açılma konusunda kayıt oluşturulmasını istedim maalesef geri dönmediler bende iptal dilekçesi yolladım. 2 aydır izlemediğim üyelik parası ödedim birde taahhüt çıkardılar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik Habersiz İşlemler Yayın İzleyememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ocak
  12:44

  Sayın A.Y.ile 20.01.2015 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • 27 Aralık
  17:41

  Sayın A.Y. irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Arda Y.
  26 Aralık
  11:43

  Haber vermeden taahhüde sokmuşlar şimdi de onun cezasını istiyorlar. Günlerce sorunum için telefon beklerken iptal etmek isteyince 4 kez arandım. Cihazımın iadesini istiyorlar oysaki abone olurken 2 yıl kalma sözü verirsem cihazda benim olacaktı. İnternet bağlantısı istedim cihaz takmaya 1,5 ay gelmediler iptal ettim. Söyledikleri hiçbir şey olmadı ama onlar haklı. Sistem otomatikmiş. her şeye rağmen bi haber vermeleri gerekmezmi. 2 ay 64 liralık faturayı ödedim. İzlemediğim halde, şimdi de taahhüt için 30 lira istiyorlar. Oda otomatikmiş taahhüt yenileme.