16 Eylül 2013

Digiturk Üyelik İptali ve Receiver İade Sorunu!

10063**** nolu babamın aboneliğini vefat ettikten sonra kapatmak istedik, Digiturk müşteri hizmetlerini temmuzda aradık ağustos 22'ye kadar izleyin zaten peşin ödemişsiniz sonra kapatırız dediler. Ağustos'ta bizzat bayiiye başvurarak kapatmak istediğimi söyledim Eylül 3'e kadar kapatamayız dedi. Haklarınız devam ediyor dediler.

İstemediğimi söyledim dekoderi teslim almadılar, kaybolurmuş. Neyse Eylül 3'te götürdüm teslim ettim şimdide fatura yollamışlar. Neymiş ayın ortasında işlem kabul edilmezmiş, faturanızı ödeyeceksiniz diyorlar. 3 aydır kapattıramadığım gibi birde fatura ödetiyorlar. Başvuru yaparken de montaj ücreti almışlardı. Halbuki evimize bile gelmediler. Anlaşılan Lig TV montajda çok iyi.

İshak 86 Okunma

Cevaplar

  • İshak 07 Mayıs 2014

    dikkatle okursanız babamın vefat ettiğini yazdımdı. okumanız zayıfs halk eğitim merkezlerine başvurmanızı tavsiye ederim. illa ki kendisine ulaşmak istiyorsanız fatiha okumanız gerekmektedir.

  • İshak 12 Aralık 2013

    reklam mesajları gönderirken ulaşıyorsunuz ama. Ligtv benim için bitmiştir.

  • Digiturk Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın B.I ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir. Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , [email protected] , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir. Saygılarımızla DIGITURK Musteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön