Gürkan R. Teşekkür Mesajı

Sorunum bugün giderildi. Önce sikayetvar sayfasında emeği geçen herkese ve sorunumun giderilmesini sağlayan digitürk yetkililerine teşekkür ederim.

Digiturk Üyelik İptali ve Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme

Gürkan R. |

LG'den aldığım Tv'nin hediye Digiturk paketini önce onaylayıp, tabi efendim kampanyadan nasıl faydalanmak istersiniz kurulum için biz size geri döneceğiz demelerine rağmen 1 haftayı aşkın bir oyalama süreci sonunda tekrar aradığımda bu kampanya aralık ayında sonlandırıldı üzgünüz bir şey yapamıyoruz demek nedir.

Üstelik LG hala bu TV'leri satmaya devam ederken. Bu Digiturk ile ilgili yaşadığım kaçıncı sorun. Fakat üyeliğimi sonlandırmak istediğimde genel merkezden durmadan arayıp sonlandırmayın üyeliğiniz devam etsin demesini çok iyi biliyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Şubat
  17:13

  Sayın G.R.ile 14.02.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Gürkan R.
  14 Şubat
  18:55

  Sorunum bugün giderildi. Önce sikayetvar sayfasında emeği geçen herkese ve sorunumun giderilmesini sağlayan digitürk yetkililerine teşekkür ederim.

 • 13 Şubat
  11:21

  Sayın G.R ' a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri