Digiturk Üyelik İptali ve Haksız Para Talebi.

Ahmet Emre T. |

Ağustos 2015 tarihinde Digiturk üyeliğimi başlattım. Fakat daha sonradan kendileri telefon ile arayıp 64 TL olan faturamın 72 TL olacaklarını söylediler. Bende buna istinaden üyeliğimi iptal ettim. Decoder, HDMI kablo ve bütün aksesuarları Digiturk bayisine teslim ederek iade evraklarını aldım. 2 gün kullandığım için 2 günlük izleme ücreti olan 3.08 TL kredi kartımdan ödeme yaptım. Bugün avukat beni arayarak Digiturk tarafından borcumun olduğunu söyledi. Araştırmalarımın sonucunda Ekim ayına ait 11 TL ödeme yapmamı istediler. İptal işlemimden 2 ay sonra bana nasıl fatura edebilir. Digiturk'u Tüketici Mahkemesine vereceğim.

Abone no: 249***.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  17:41

  Sayın A.E.T.’ a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Ahmet Emre T.
  07 Mart
  13:43

  Standart bir yazı bulmuşlar bütün herkese kopyala yapıştır yaparak yazıyı gönderiyorlar. Dediğim gibi iptal edilen digiturku takip etmeniz gerekmektedir. Yoksa bana olduğu gibi 11 TL için avukatlarla uğraşıyorsunuz.

 • 02 Mart
  11:36

  Sayın A.E.T. ile 02.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI