Resul T. Teşekkür Mesajı

Arkadaşlar dönüş yaptı ve bir mail adresi verdi. Bu mail adresine dilekçeyi göndermemi söyledi. Simdi mail attım. Teşekkürler.

Digiturk Üyelik İptali ile İlgili Çağrı Merkezi Faksı Cevap Vermiyor

Resul T. |

Yan oda üyeliği iptali için 02124***9 no.lu numara faks çekmemi istiyorsunuz. Ama en az 100 defa denedim ve hep faks cevap vermiyor diye cevap alıyorum. Müşteri temsilcisini aradığımda da dalga geçer gibi faks geliyor tekrar deneyin deniliyor veya en yakın bayimize gidin ve oradan işlem yapın deniliyor.

Ben faks ile biraz daha deneyeceğim. Ama eğer bayiye beni zorla göndereceksiniz de yan oda 5 yıllık üyeliğimi de orada iptal ettirip çıkacağım. Tekrar böyle bir saçmalıkla uğraşacak vaktim yok.
Dalga geçer gibi Milenyum çağında faks istenmesi de ayrıca bir komik. Bu kadar teknolojik bir sistem içerisinde faks işi hiç yakışmayan bir durum. Mail yoluyla göndermek istiyorum. Konu ile ilgili yardım... .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Resul T.
  02 Eylül
  12:03

  Cihaz değiştirildi ve son sistem cihaz getirildi. Şuanda sorunlarım çözüldü teşekkürler.

 • 31 Mart
  11:50

  Sayın R.T a irtibat bilgilerinden ulaşılamadığı için sözlü bilgi verilememiştir.

  Kayitlardaki e-mail adresine 7 gun 24 saat , destek@digiturk.tv , www.digiturk.com.tr ve 0212 4737373 Musteri Hizmetleri iletişim kanallarimizdan bize ulaşabilecegine dair bilgi gönderilmiştir.

  Saygılarımızla

  DIGITURK Musteri Hizmetleri

 • Resul T.
  31 Mart
  10:51

  Arkadaşlar dönüş yaptı ve bir mail adresi verdi. Bu mail adresine dilekçeyi göndermemi söyledi. Simdi mail attım. Teşekkürler.

 • 31 Mart
  09:48

  Sayın R. T. ile 31.03.2016 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI