Digiturk Üyelik İptal Talebine Rağmen Fatura Gönderiyor!

Onur U. |

Şubat ayında Digitürk üyeliğimi iptal ettirme talebime rağmen, 2 ay boyunca çok defa üyelik iptalinden vazgeçmem için arandım. En son arandığımda müsait olmadığımdan dolayı sağlıklı bir cevap veremediğimi ve üyeliğimin tekrar açılması için onay verdiğimi fark ettim. Ardından yanlış anlaşıldığımı böyle bir talebim olmadığını söylememe rağmen. Faxla iptal edilip, sözle açılan üyeliğimin kapatılması için tekrar fax çekilmesini talep ettiler. Ardından açma kapama ücreti olarak 5 TL fatura ettiler. Benim için 5 tl büyük bir para değil fakat yapılan haksızlığı doğru bulmamaktayım. Tarafıma yapılmış bu yanlışlığın düzeltilmesini talep etmekteyim.

Etiketler :

Haksız/Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Nisan
  13:03

  Sayın O.U. ile 13.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

 • Onur U.
  13 Nisan
  13:00

  Biraz önce Digitürk tarafından aranarak, aynı telefon görüşmesinde "evet onaylıyorum" denmesinin ardından "hayır vazgeçtim" diye ifade edilse bile yayının açılacağını, 5 tl lik kullanım ücretinin çok normal olduğunu belirttiler.
  Sonuç olarak Digitürk ile herhangi bir anlaşmaya varmadım. Burada, kesmiş oldukları faturanın iadesini belirttikleri an'a kadar kendileri ile anlaşmış olmayacağım. Ayrıca verdikleri cihazın alınması için buradan açık çağrıda bulunmaktayım.

 • 13 Nisan
  12:47

  Sayın O.U. ile 13.04.2013 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygilarimizla,
  DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI