19 Ağustos 2014

Digiturk Üyelik Başvurusu Hakkında!

9 Ağustos'ta üyelik başvurusunda bulunmak için müşteri hizmetlerini aradım. Önbaşvurum alındı ve aranacağım iletildi. Özellikle teyit almama rağmen sonradan farklı bir fiyat bilgisi verildi. Bunun üzerine telefon kaydının olduğunu belirttim ve şikayet kaydı bıraktım. Ancak henüz bir dönen olmadı. Ama ben, Digitürk'ün kendisini temsil yetkisini verdiği bir çalışanın verdiği teyidin takipçisi olacağım. Kurumsal bir firmaya yakışmıyor.

Burak 363 Okunma

Cevaplar

  • Digiturk Temsilcisi04 Eylül 2014

    Sayın B. Ç. ile 04.09.2014 tarihinde yapılan telefon görüşmesinde DIGITURK üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Saygilarimizla, DIGITURK MUSTERI HIZMETLERI

  • Burak'ın Teşekkür Mesajı19 Ağustos 2014

    Biraz önce Digitürk yetkilisi Erdoğan bey aradı ve arzu ettiğim şekilde tam bir bilgilendirmeden sonra üyelik başvurumu gerçekleştirdi. Kredi kartına olan kampanya dahilinde yaz aylarında herhangi bir ödemede bulunmayacağım. Bahsettiğim ve beklediğim kurumsal yaklaşım bu idi, teşekkürler.

  • Burak 19 Ağustos 2014

    Dün ayrıca firmanın internet istesi üzerinden şikayetimi bildirmiştim, bugün tarafıma dönüş sağlandı ve kendi çalışanları tarafından yanlış bilgi verildiği iletildi. :) çok ciddiyetsiz bir kurum. Hiç yardımcı olmadılar, ona rağmen kendi verdikelri fiyat üzerinden üye olmaya hazırdım, bu sefer de lig sezonu bittiğinde de aynı fiyat üzerinden faturalanmamak için dondurma hakkımın olup olmadığını sorduğumda, Hüseyin bey tarafından (görüşme zamanı 19.08.2014 - 10:48) böyle bir uygulama olmadığı iletildi. Halbuki geçen hafta farklı bir müşteri temsilcisi tarafından lig maçlarının olmadığı aylarda daha düşük bir paket fiyatı üzerinden fatura çıkacağı söylenmişti. İnanın kimin ne söyediği belli değil, görevliler üye kazanmak için çalışmıyorlar, hiç yardımcı değiller.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön